Купити рекламу на сайті: банерна, посилання і вітрина з оплатою онлайн

Gaimin Gladiators: чемпіони турніру BetBoom Dacha

Gaimin Gladiators: Найсильніші в BetBoom Dacha

Команда Gaimin Gladiators перевершила себе, завоювавши перше місце на нещодавньому BetBoom Dacha. І це не просто перемога, це знищення! З рахунком 3-1 вони відправили TSM додому, а самі стали на 150 000 доларів багатшими. А TSM? Залишили їх у пилу з 62 000 доларами.

Dyrachyo: Король коментарів і гри

Антон, більш відомий як Dyrachyo, не втримав емоцій після перемоги. Він був такий радий, що зв’язок із ним раптом перервався. Але нам і так усе зрозуміло: “Ми виграли, УРАААА!”

Перша карта: Підручник із домінації від Gaimin Gladiators

На першій карті команда просто рознесла TSM. Dyrachyo на своєму сигнатурному Lifestealer дав зрозуміти, як потрібно грати, завершивши з рахунком 11/2/7. Особливо в пам’яті залишився його “ганг” на Timado, який намагався фармити в лісі. Зрозуміли, як це робиться?

Друга карта: Битва драконів, але тільки один виживає

TSM показали зуби на другій карті, але цього було недостатньо. Ace спробував Lone Druid, але не на тих, хлопці! Після битви біля Рошана, Gaimin Gladiators переключили режим на “руйнування” і довели матч до переможного кінця. Знову в центрі уваги – Dyrachyo з його неймовірною статистикою 14/3/7.

Третя карта: Коли фід стає мистецтвом

На третій карті, “Гладіатори” вирішили трохи повеселитися, і це коштувало їм. Dyrachyo почав занадто захоплюватися і припустився кількох помилок, які майже коштували їм перемоги. Але не варто забувати про TSM, у яких теж були свої моменти слави. Особливо Kasane на Lycan зі статистикою 18/3/24.

Четверта карта: Немає часу пояснювати, беріть Wisp і Leshrak!

Після невеликого фіаско на третій карті, Gaimin Gladiators взяли ситуацію під контроль. Гра стала нудною тільки для TSM, коли їх “звели з розуму” за 24 хвилини. Схоже, у Gaimin Gladiators були козирі в рукаві.

Тусовка в Єревані: Більше ніж просто ігри

BetBoom Dacha був не просто турніром. Це була справжня офлайн-вечірка для гравців, яка пройшла з 10 по 16 вересня в Єревані, Вірменія. З призовим фондом у 250 000 доларів, це було щось більше, ніж просто гра.

Пост был обновлен 16.09.2023 20:58. Появилась новая актуальная информация.
Есть предложения по обновлению? Пишите в комментарии.