Купити рекламу на сайті: банерна, посилання і вітрина з оплатою онлайн

NAVI Перемогли One Move і Готуються до Чвертьфіналу з Level UP на Pinnacle Cup

Natus Vincere, які отримали пряме запрошення в плей-офф Pinnacle Cup: Malta Vibes #3, успішно подолали перший етап, здобувши перемогу над One Move з рахунком 2-1. Тепер їх чекає зустріч з оновленим складом Level UP у чвертьфіналі.

Перша карта була повністю під контролем One Move. З перших хвилин вони диктували умови, і до 30-ї хвилини гри вже змусили NAVI здатися. krylat, який замінював Munkushi, показав відмінну гру на Phantom Assassin, завершивши з KDA 10/1/11.

Початок другої карти також був на користь One Move. Їх герої Queen of Pain і Faceless Void швидко набирали оберти, і здавалося, що NAVI вже на межі вибуття. Але раптово український колектив зібрався і здійснив кілька вдалих атак, повернувшись у гру після 30-ї хвилини. Спроби One Move завершити матч не принесли успіху, і вони програли.

До третьої карти NAVI вже ввійшли в темп і без проблем перемогли One Move. Вони вибрали добре знайомих героїв і відмінно грали на лініях, дозволивши суперникам зробити всього 8 фрагів проти своїх 40. Shigetsu був просто невтримний на Sven, завершивши з KDA 12/0/10.

Таким чином, One Move покинули турнір, а NAVI готуються до зустрічі з Level UP 15 вересня. Варто відзначити, що Level UP показали себе з найкращої сторони, незважаючи на відхід Daxak та інші зміни в складі.

Daxak, до речі, після невдачі в кваліфікації до TI 12 став тренером в Quest. Команду також покинув MILAN, на його місце прийшли 7jesu і so bad. І, судячи з усього, новачки чувають себе чудово, не зазнавши жодної поразки в груповому етапі.

Загальний призовий фонд складає $50,000, і турнір триватиме до 17 вересня. Слідкуйте за оновленнями в нашому Telegram-каналі!

Пост был обновлен 14.09.2023 20:38. Появилась новая актуальная информация.
Есть предложения по обновлению? Пишите в комментарии.